אודות החווה

מזה 30 שנה, מתמחה "חוות תקוע" בגידול, שיווק וייבוא של פטריות, ירקות ופירות ייחודיים ואיכותיים.

החווה נוסדה בשנת 1986 על-ידי מירה ויגנסברג ואורן קסלר אשר הקימו אותה כ"בית גידול" עצמאי לפטריות יער למאכל ופיתחו בחווה שיטות מדויקות ומדעיות לגידול הפטריות בתנאי חום, לחות וחשכה מבוקרים. שיטות אלה הקנו לחווה מוניטין, הן בקרב המגדלים החקלאיים והן בקרב קהילת השפים, כגורם המקצועי המוביל בארץ לגידול פטריות מיוחדות. בהמשך, נוספו לסל המוצרים פטריות מיוחדות נוספות כמו גם ירקות מיוחדים אשר היו "אורחים" חדשים בשוק הישראלי והגדילו את העניין ואת הביקוש למגוון רחב וחידושים נוספים.

מאז ועד היום, אנו בחווה עושים מאמץ להרחיב את סל המוצרים ולהביא לשולחן הישראלי מבחר של טעמים מיוחדים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ונותנים מענה לדרישה הגוברת של לקוחותינו למזון טבעי ובריא.

מוצרינו הנם הן מתוצרת מקומית והן ממחוזות רחוקים ואקזוטיים והם כוללים: פטריות טריות ומיובשות מסוגים שונים, ג'ינג'ר טרי, אנדיב (עולש), עגבניות לחות ומיובשות, ליים אמיתי, בצלצלי שאלוט, שורש כורכום טרי, כרוב ניצנים טרי, תירס סופר מתוק ועוד רבים.

אנו בחווה מכנים את מוצרינו "האוצרות שלנו" שכן כל מוצר נבחר ונבחן בקפידה על מנת שיענה לסטנדרט הגבוה של איכות, בריאות וכמובן- טעם.

כיום, בזכות הרחבת המגוון וההפצה הרחבה, ניתן למצוא את "האוצרות שלנו" בכל רחבי הארץ וכמעט בכל מטבח ישראלי.

אנו עושים מאמץ להיות קשובים ללקוחותינו ולהמשיך לחדש ולהפתיע תוך הקפדה בלתי מתפשרת על איכות ושירות.

נשמח לעמוד לשרותכם תמיד.
צוות החווה!