דגים לפסח

מחפשים מתכון לדגים לפסח? מבחר מתכונים חגיגיים, טעימים ומיוחדים מחכים לכם עם הפטריות והירקות המיוחדים שלנו. המתכונים מתאימים לארוחת ליל הסדר או לחול המועד.

רעיונות לדגים לפסח

  • קוביות סלמון, פטריות שי-מג'י ואספרגוס: מנה זו משלבת את הטעמים העשירים של קוביות סלמון מתובלות בצורה מושלמת עם הגוונים האדמתיים של פטריות שי-מג'י, בליווי אספרגוס פריך. מנה שנראית טוב כמו שהיא טעימה, היא בטוח תהפוך לפייבוריט חדש של פסח.
  • דניס שלם מאודה בתנור עם למון גראס וג'ינג'ר: המיזוג הארומטי של המזרח עם דניס שלם, מאודה בעדינות עם למון גראס וג'ינג'ר טריים. היצירה הבריאה והטעימה הזו מבטיחה מנה עיקרית רכה ועסיסית שתשבה את אורחיכם.
  • סלמון ברוטב הדרים עם איולי ג'ינג'ר: פלטת טעמים עשירה של פסח, מנה זו כוללת פילטים שלמים ועסיסיים של סלמון שטובלים ברוטב הדרים עז. איולי הג'ינג'ר מוסיף טוויסט בלתי צפוי, משלב את הרעננות של הדג עם בעיטה חריפה.

המוצרים שלנו משדרגים את מתכוני הדגים לפסח

בחוות תקוע, אנו מבינים את החשיבות של פסח ואת התפקיד שממלא האוכל באיחוד אנשים. המתכונים שלנו משודרגים עם המוצרים שלנו, ומבטיחים שכל מנה לא רק נותנת כבוד למסורת אלא גם מכניסה נגיעה של תחכום מודרני. מוצרי חוות תקוע יכולים להפוך את מתכוני הדגים שלכם לחוויה גורמה. אנו מזמינים אתכם לגלות טעמים חדשים וליצור זיכרונות בלתי נשכחים סביב שולחן חג הפסח.