מתכוני בשר

מנות בשר הן סימן לעושר, שמחה וחגיגה ולכן גם הן מוגשות לרוב באירועים מיוחדים, חגים או כשבאים אורחים. מתכוני הבשר שלנו נותנים מענה מדויק למנות מרשימות, טעימות להפליא וקלות להכנה בצורות שונות.

מתכוני בשר של חוות תקוע- שילוב מנצח של איכות וטעם

אספנו עבורכם מתכוני בשר שישאירו אתכם ואת הסועדים עם טעם של עוד.

כל המתכונים מבוססים על נתחי בקר איכותיים. איכות הבישול אינה באה על חשבון פשטות ההכנה שלה, כי אם להיפך, אנו מאמינים במתכונים שהם מינימום הכנה במקסימום טעם. תוכלו להיווכח בשלל ההצעות למתכוני בשר מסוגים שונים. כדי להקל עליכם, אספנו כאן מספר המלצות למתכונים נבחרים.

  • ביף בורגיניון עם פטריות מלך היער – מדובר על תבשיל מנצח, איכותי, נימוח בפה ועשיר בטעם. נתחי ביף בורגיניון הידועים כבשר איכותי ורך, בבישול ארוך עם פטריות יער וירקות שורש, מקסימום ארומה.
  • צלעות טלה ברוטב יין ושאלוט – זוהי מנה המיועדת בעיקר לאירועים מיוחדים ולארוחות מושקעות שתרצו שישאירו בקרב האורחים טעם של עוד. צלעות טלה עם בצלצלים, ארומה עשירה ונימוחה בפה.
  • קציצות ברוטב אפונה ופטריות שי- מג'י – זוהי מנה היכולה להתאים לארוחות ליומיום רגילות או לאירוח. חישבו על קציצות ואפונה שאכלתם כילדים, ושדרגו את המנה הפשוטה הזו למנה עשירה, עם פטריות איכותיות ובשר איכותי, עם שלל טעמים חדשים, שיחזירו אתכם לילדות מחד, ומאידך יקחו אתכם צעד קדימה בבישול.
  • פאי רועים ופטריות מאי – טאקי – מנה עשירה מנחמת שיכולה להתאים לחגים או לארוחת שישי, המנה מבוססת על המוצרים האיכותיים שלנו.

סוגים שונים של מתכוני בשר

כדי להתאים לארוחה שלכם את סוג הבשר ואופי הבישול, סיווגנו עבורכם את המתכונים לפי קטגוריות שונות שיקלו עליכם בבחירה:

  • תבשילי בקר לעומת תבשילי עוף – קטגוריית מתכוני בשר מיועדת לאוהבי הבקר, אולם תוכלו למצוא מתכונים תואמים בסגנון עוף, כך למשל בקציצות. ככלל, בקטגוריה זו, כדאי לאהוב בשר בקר.
  • אופי הבישול- ישנם מתכוני בשר הנעשים בבישול ארוך, לעומתם יש מתכונים המתאימים יותר לטיגון או הקפצה, או אפילו בבישול שאינו אורך זמן רב.
  • מנות עיקריות לעומת מנות נוספות- ככלל, כל המנות שבקטגוריית מתכוני בשר יכולות בהחלט להיות מוגשות כמנות עיקריות. אולם ישנן מנות שיכולות להיות מוגשות כמנות צד או אפילו כמנות ראשונות, לצד מנות עיקריות באופן מובהק. כך למשל "צלעות טלה" יהיו מנה עיקרית, בעוד ש"סירות חצילים ממולאות בראגו רך" יכולות להמנות כמנה ראשונה או כמנה נוספת לצד העיקרית אשר מעשירה את הארוחה עצמה.
  • גולמיות הבשר- ישנן מנות שבהן הבשר יוגש כנתח כך למשל "צלעות טלה" או "רול סינטה". זאת לעומת בשר שעבר עיבוד או שינוי צורה כגון "קציצות" או כגון פשטידת בשר כמו "פאי רועים".
  • צורת בישול והגשת הבשר – כאמור ובהמשך לסעיף הקודם, צורת בישול הבשר, הגולמיות שלו וההגשה הסופית משתנים בין מתכוני הבשר השונים. ישנן קציצות, נתחי בשר גולמיים, תבשילי בשר (כגון גולש), תבשילים עשירים בירקות לצד הבשר, ירקות ממולאים בשר, ופשטידות בשר שונות שיכולות גם לשלב בצק.